21. 4. 2024

DOUDEEN TEAM

TABLE HOCKEY ELITE – MISTR ČR 2022 – EUROPEAN MASTERS 2023 – ŠPRTEC – BRNO BOHUNICE

MČR – ČESKÝ POHÁR

MUŽI

Pořadí Logo Jméno Tým Body ČP TOP5 Detail bodů ČP Profil
1 TIRPÁK PATRIK Gunners Břeclav 677 677 Detail Profil
2 MATUŠČÍN Jan Šprti Mutěnice 624 624 Detail Profil
3 MICHÁLEK Lukáš BHC Most 578 515 Detail Profil
4 VANÍČEK Matyáš BHC StarColor Most 520 520 Detail Profil
5 NEŠPOR Pavel Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 519 519 Detail Profil
6 PROCHÁZKA Josef Jun. BHK IQ Boskovice 506 506 Detail Profil
7 KAŇA Simon Gunners Břeclav 502 502 Detail Profil
8 ŠVÉDA Marek Šprti Mutěnice 481 481 Detail Profil
9 HRON Jan BHC Dragons Modřice 464 464 Detail Profil
10 JUCHELKA Patrik SHL Brno 455 455 Detail Profil
11 DAVID Jakub BHK IQ Boskovice 420 420 Detail Profil
12 BĚLOHOUBEK Pavel BHC Dragons Modřice 410 410 Detail Profil
13 LUDVÍK Vojtěch SHL Brno 407 407 Detail Profil
14 FRANĚK Michal THE Orel Bohunice 407 407 Detail Profil
15 OŠLEJŠEK Jakub BHK IQ Boskovice 406 406 Detail Profil
16 SITA Libor Sokol Střelice 406 406 Detail Profil
17 STOHANZL Erik Gunners Břeclav 396 396 Detail Profil
18 BLAHETEK MICHÁLEK Martin BHC Moravský Krumlov 387 387 Detail Profil
19 DOLEŽAL Jan Gunners Břeclav 379 379 Detail Profil
20 VRÁNA Martin THE Orel Bohunice 363 363 Detail Profil
21 STLOUKAL Mojmír BHK IQ Boskovice 359 359 Detail Profil
22 ŘEHOŘ Jakub BHC Dragons Modřice 347 347 Detail Profil
23 VONDÁL Vít BHK IQ Boskovice 322 322 Detail Profil
24 ŠUSTÁČEK Ladislav SHL Brno 309 309 Detail Profil
25 MARTINČIČ Michal THE Orel Bohunice 308 308 Detail Profil
26 ONDRA Radim Sokol Střelice 307 307 Detail Profil
27 KOZÁK Petr SHK Kadolec 294 294 Detail Profil
28 FRÝBA Dalibor BHC StarColor Most 290 290 Detail Profil
29 BRAUNER Vojtěch Gunners Břeclav 257 257 Detail Profil
30 ANDRES Martin BHC TJ Sokol Bohumín 235 235 Detail Profil
31 FRÝBA Ondřej BHC StarColor Most 235 235 Detail Profil
32 DUCHOŇ Michal Prague NHL 232 232 Detail Profil
33 POŠTULKA Jan Sokol Střelice 232 232 Detail Profil
34 VOCÁSEK Jaroslav SHK Kadolec 225 225 Detail Profil
35 KOMÁREK Tomáš Gunners Břeclav 218 218 Detail Profil
36 DUŠEK Miroslav st. Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 208 208 Detail Profil
37 NAKLÁDAL Jiří BHC Dragons Modřice 206 206 Detail Profil
38 CHYTIL Jakub THE Orel Bohunice 200 200 Detail Profil
39 ŠKORPÍK Miroslav BHC Dragons Modřice 192 192 Detail Profil
40 FLEIŠMAN Tomáš WIP Reklama Dobrá Voda 189 189 Detail Profil
41 PELIKÁN David KSH Sever Zábřeh 186 186 Detail Profil
42 KOVÁŘ Roman BHK IQ Boskovice 179 179 Detail Profil
43 PROCHÁZKA Jiří Fluke Kohoutovice 177 177 Detail Profil
44 PROCHÁZKA Ondřej BHK IQ Boskovice 169 169 Detail Profil
45 LOUČKA Matouš Gunners Břeclav 165 165 Detail Profil
46 FIALA Dominik BHK IQ Boskovice 159 159 Detail Profil
47 PAPÁČEK Roman ŠPRTI Mutěnice 156 156 Detail Profil
48 PROCHÁZKA Jaromír Šprtmejkři Ostrava 138 138 Detail Profil
49 POLÁK Jakub BHK IQ Boskovice 138 138 Detail Profil
50 SPUDIL Jaromír Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 135 135 Detail Profil
51 ŠTRBÍK Petr ŠPRTI Mutěnice 126 126 Detail Profil
52 JUSTRA Michal BHC StarColor Most 121 121 Detail Profil
53 PROCHÁZKA Jakub Fluke Kohoutovice 120 120 Detail Profil
54 NĚMEČEK Zdeněk THE Orel Bohunice 101 101 Detail Profil
55 KŮŘIL Vít BHC CorroTech Most 101 101 Detail Profil
56 HASIL Jakub BHC StarColor Most 79 79 Detail Profil
57 TURINEK Ladislav BHC CorroTech Most 75 75 Detail Profil
58 HADAŠČOK Petr B.H.C. Dobrá 71 71 Detail Profil
59 PRINC Antonín BHC Moravský Krumlov 70 70 Detail Profil
60 MAJER Zdeněk THE Orel Bohunice 68 68 Detail Profil
61 HÁJEK Dalibor B.H.C. Dobrá 65 65 Detail Profil
62 LAŠTOVICA Karel Vsetín Jokers 46 46 Detail Profil
63 SKOKAN Jaromír BHC Dragons Modřice 46 103 Detail Profil
64 KALINA Tomáš BHK IQ Boskovice 46 46 Detail Profil
65 FAITZ Tomáš Fluke Kohoutovice 45 45 Detail Profil
66 DOHNAL Jiří B.H.C. Dobrá 43 43 Detail Profil
67 PEKKALA Jan Gunners Břeclav 40 40 Detail Profil
68 ZETTEL Tomáš SVČ Smajlík Litvínov 37 37 Detail Profil
69 MRÁZEK Aleš Jun. Podřípská NHL Roudnice n.L. 31 31 Detail Profil
70 MARTINKA Roman Gunners Břeclav 30 30 Detail Profil
71 MRÁZEK Aleš Sen. Podřípská NHL Roudnice n.L. 29 29 Detail Profil
72 MATĚJKA Jakub BHC Most 29 29 Detail Profil
73 ŠVESTKA Michal Šprti Mutěnice 28 28 Detail Profil
74 PAŠEK Jiří Husot Strakonice 28 28 Detail Profil
75 KLOUPAR Jakub THE Orel Bohunice 27 27 Detail Profil
76 OBOLECKÝ Michal THE Orel Bohunice 26 26 Detail Profil
77 KVARDA Josef THE Orel Bohunice 25 25 Detail Profil
78 VÁCHA Jiří Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 23 23 Detail Profil
79 PROŠEK Vratislav SVČ Most 22 22 Detail Profil
80 MARKOVIČ Radoslav BHK Ilava 19 19 Detail Profil
81 KREJČÍ Bohumil Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 19 19 Detail Profil
82 MANINA Lukáš Vsetín Jokers 18 18 Detail Profil
83 RYCH František Podřípská NHL Roudnice n.L. 15 15 Detail Profil
84 RUSSNÁK Jan THE Orel Bohunice 15 15 Detail Profil
85 PADRTA Jan THE Orel Bohunice 14 14 Detail Profil
86 MALÝ Richard Husot Strakonice 13 13 Detail Profil
87 KOVELSKÝ Petr Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 12 12 Detail Profil
88 BARTOŇ David Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 11 11 Detail Profil
89 KRŠÁK Miroslav BHK Ilava 9 9 Detail Profil
90 VYMYSLICKÝ Tomáš Gunners Břeclav 7 7 Detail Profil
91 VEČEŘA David Sen. Husot Strakonice 6 6 Detail Profil
92 BOUČNÍK Petr THE Orel Bohunice 4 4 Detail Profil
93 SVATOŇ Martin THE Orel Bohunice 3 3 Detail Profil

VETERÁNI

Pořadí Logo Jméno Tým Body ČP TOP5 Detail bodů ČP Profil
1 FOLTÝN Jaromír Sen. Prague NHL 504 504 Detail Profil
2 ŠVÉDA Petr ŠPRTI Mutěnice 451 398 Detail Profil
3 JUŘÍČEK Roman Prague NHL 444 444 Detail Profil
4 RACEK Karel Prague NHL 370 370 Detail Profil
5 TLUSTOŠ Petr SHK Kadolec 223 223 Detail Profil
6 VOŘÍŠEK Tomáš Prague NHL 211 211 Detail Profil
7 POŠTULKA Martin TJ Sokol Střelice 206 206 Detail Profil
8 MATUŠČÍN Jozef BHC Most 195 195 Detail Profil
9 FERUGA Bohumil BHK IQ Boskovice 163 163 Detail Profil
10 KOCÁB Jan Gunners Břeclav 149 149 Detail Profil
11 ŠTĚTINA Miroslav Prague NHL 102 102 Detail Profil
12 PAČANDA Václav BHC Dragons Modřice 61 61 Detail Profil
13 SKOKAN Jaromír Gunners Břeclav 57 103 Detail Profil
14 TIRPÁK Robert Fluke Kohoutovice 55 55 Detail Profil
15 KYZLINK Dalibor SHL Brno 33 33 Detail Profil
16 LAŠTOVICA Jaroslav Vsetín Jokers 31 31 Detail Profil
17 MARKOVIČ Radek BHK Ilava 27 27 Detail Profil
18 KRŠÁK Jozef BHK Ilava 20 20 Detail Profil
19 MIŠECH Andrej BHK Ilava 15 15 Detail Profil

ŽENY

Pořadí Logo Jméno Tým Body ČP TOP5 Detail bodů ČP Profil
1 POŠTULKOVÁ Adéla Sokol Střelice 201 201 Detail Profil
2 FOLTÝNOVÁ Milada Prague NHL 192 192 Detail Profil
3 SPUDILOVÁ Hana Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 186 186 Detail Profil
4 KOVÁŘOVÁ Veronika BHK IQ Boskovice 183 183 Detail Profil
5 JÍLKOVÁ Lucie THE Orel Bohunice 170 170 Detail Profil
6 KALENDOVÁ Nataša BHC TJ Sokol Bohumín 137 137 Detail Profil
7 VÁCHOVÁ Klára Zlatí rytíři Větrný Jeníkov 109 109 Detail Profil
8 DUŠKOVÁ Jana Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 76 76 Detail Profil
9 STIX Michaela Šprtmejkři Ostrava 62 62 Detail Profil
10 HRDINOVÁ Jana BHC Moravský Krumlov 54 54 Detail Profil
11 TLUSTOŠOVÁ Tereza SHK Kadolec 23 23 Detail Profil
12 FRAŇKOVÁ Barbora THE Orel Bohunice 21 21 Detail Profil
13 SITOVÁ Sabina Sokol Střelice 18 18 Detail Profil
14 FRAŇKOVÁ Dominika THE Orel Bohunice 10 10 Detail Profil
15 ŠTEGNEROVÁ Kateřina THE Orel Bohunice 5 5 Detail Profil
16 JEHLIČKOVÁ Adriana BHC Dragons Modřice 5 27 Detail Profil
17 KORVASOVÁ Veronika THE Orel Bohunice 1 1 Detail Profil

JUNIOŘI

Pořadí Logo Jméno Tým Body ČP TOP5 Detail bodů ČP Profil
1 HAJDUCH Jan Gabriel ŠPRTI Mutěnice 544 505 Detail Profil
2 TĚŠITEL Marek BHC StarColor Most 362 362 Detail Profil
3 KRMENČÍK Jan BHC CorroTech Most 348 348 Detail Profil
4 MOKRUŠA Matyáš ŠPRTI Mutěnice 335 335 Detail Profil
5 SUCHÝ Daniel BHK IQ Boskovice 292 292 Detail Profil
6 BUŠO Lukáš BHC StarColor Most 280 280 Detail Profil
7 ČERMÁK Oliver BHC Most 239 239 Detail Profil
8 SEM Dalibor BHC CorroTech Most 229 229 Detail Profil
9 GAJDOŠ Lukáš BHC Moravský Krumlov 226 226 Detail Profil
10 LÖSSEL Tomáš BHC Moravský Krumlov 194 194 Detail Profil
11 ZÁVIŠKA Radek BHC Moravský Krumlov 96 96 Detail Profil
12 GRYM Tomáš THE Orel Bohunice 64 64 Detail Profil
13 KUČERA Michal BHC Moravský Krumlov 56 56 Detail Profil
14 VITNER Jaroslav SSZŠ Litvínov 55 55 Detail Profil
15 RITTER Adrian SSZŠ Litvínov 44 44 Detail Profil
16 BÁRTA Adam SVČ Most 42 42 Detail Profil
17 PALÁT Jiří Vsetín Jokers 36 36 Detail Profil
18 POUZAR Adam Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 20 20 Detail Profil
19 VEČEŘA David Jun. Husot Strakonice 17 17 Detail Profil
20 KARAS Daniel Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 16 16 Detail Profil
21 ŠLECHTA Jan ZŠ Meziboří 12 12 Detail Profil

STARŠÍ ŽÁCI

Pořadí Logo Jméno Tým Body ČP TOP5 Detail bodů ČP Profil
1 TRÁVNÍK Michal ŠPRTI Mutěnice 431 390 Detail Profil
2 DLAPAL Kamil Gunners Břeclav 317 317 Detail Profil
3 SÝKORA Tomáš BHC Moravský Krumlov 279 279 Detail Profil
4 MOKRUŠA Michal ŠPRTI Mutěnice 250 250 Detail Profil
5 RUSNOK Alex Gunners Břeclav 224 224 Detail Profil
6 ČECH Jaroslav Gunners Břeclav 219 219 Detail Profil
7 LOS Lubomír BHC Moravský Krumlov 204 204 Detail Profil
8 JÍLEK Lukáš Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 147 147 Detail Profil
9 KUBIŠTA Vojtěch SVČ Most 115 115 Detail Profil
10 KODÝTEK Tomáš BHC CorroTech Most 98 98 Detail Profil
11 PEČARKA Petr SVČ Most 94 94 Detail Profil
12 KÖLBL Štěpán BHC Moravský Krumlov 63 63 Detail Profil
13 VESELÝ Jan SVČ Smajlík Litvínov 62 62 Detail Profil
14 TŘASÁK Vlastimil SVČ Most 25 25 Detail Profil
15 KVAPIL Josef SVČ Most 22 22 Detail Profil
16 VEČEŘA Jakub Husot Strakonice 22 22 Detail Profil
17 JEHLIČKOVÁ Adriana BHC Dragons Modřice 22 27 Detail Profil
18 HOLEČEK Matyáš Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 19 19 Detail Profil
19 VRÁTNÝ Jiří ZŠ Meziboří 17 17 Detail Profil
20 MAKOVIČKA Matyáš SSZŠ Litvínov 14 14 Detail Profil
21 TUCHYŇA Tadeáš SSZŠ Litvínov 13 13 Detail Profil
22 JOUGL Tadeáš Černí Tygři 3.ZŠ Most 7 7 Detail Profil
23 DITTRICH Jiří SSZŠ Litvínov 2 2 Detail Profil

MLADŠÍ ŽÁCI

Pořadí Logo Jméno Tým Body ČP TOP5 Detail bodů ČP Profil
1 DUŠEK Miroslav ml. Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 174 174 Detail Profil
2 KÖLBL Adam BHC Moravský Krumlov 165 165 Detail Profil
3 STRAKA Jakub Gunners Břeclav 149 149 Detail Profil
4 VÁCHA Jan Zlatí rytíři Větrný Jeníkov 144 144 Detail Profil
5 RATAJSKÝ Šimon Gunners Břeclav 125 125 Detail Profil
6 JAGOŠOVÁ Nikol BHC Moravský Krumlov 104 104 Detail Profil
7 SPUDIL Dominik Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 94 94 Detail Profil
8 HOUZAR Jaromír Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 93 93 Detail Profil
9 POSPÍŠIL Vojtěch Gunners Břeclav 90 90 Detail Profil
10 KOLOUCH Tomáš BHC Moravský Krumlov 85 85 Detail Profil
11 SPUDIL Daniel Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 83 83 Detail Profil
12 NOVÁČEK Vojtěch BHK IQ Boskovice 72 72 Detail Profil
13 ŠTĚPANOVSKÁ Klára BHC Moravský Krumlov 69 69 Detail Profil
14 HAVRÁNEK Alex Gunners Břeclav 66 66 Detail Profil
15 VESELÝ Jakub SVČ Smajlík Litvínov 24 24 Detail Profil
16 PILAŘ Martin Tučňáci 14.ZŠ Most 19 19 Detail Profil
17 VESELÝ Marek Gunners Břeclav 17 17 Detail Profil
18 SUŠIL Daniel Zlatí Rytíři Větrný Jeníkov 17 17 Detail Profil
19 RUSSNÁK Vojtěch THE Orel Bohunice 16 16 Detail Profil
20 VRÁTNÝ Antonín ZŠ Meziboří 15 15 Detail Profil
21 KOTYZA Pavel Gunners Břeclav 14 14 Detail Profil
22 HRUBEŠ Alex Husot Strakonice 10 10 Detail Profil
23 ŠŤASTNÝ Alex BHC 15. ZŠ Most 10 10 Detail Profil
24 VOLCHEK Anna ZŠ Podkrušnohorská Litvínov 9 9 Detail Profil
25 ZAREMČAN Šimon Tučňáci 14.ZŠ Most 9 9 Detail Profil
26 RUSSNÁK Václav THE Orel Bohunice 9 9 Detail Profil
27 VRŠECKÝ Max ZŠ Meziboří 8 8 Detail Profil
28 KLOUPAROVÁ Ella THE Orel Bohunice 8 8 Detail Profil
29 ZETTEL Natalie Laura SVČ Smajlík Litvínov 8 8 Detail Profil
30 MALÝ Vojtěch Husot Strakonice 8 8 Detail Profil
31 ŠULC Dominik Gunners Břeclav 8 8 Detail Profil
32 FRANĚK Tadeáš THE Orel Bohunice 7 7 Detail Profil
33 TKACHENKO Kostiantyn SSZŠ Litvínov 7 7 Detail Profil
34 FRANĚK Sebastián THE Orel Bohunice 6 6 Detail Profil
35 ŠUHAJ Jakub SVČ Smajlík Litvínov 6 6 Detail Profil
36 VEČEŘOVÁ Kristýna Husot Strakonice 4 4 Detail Profil
37 ŠTEJNAR Jan SVČ Smajlík Litvínov 4 4 Detail Profil
38 FOJTÍK Matyáš Gunners Břeclav 4 4 Detail Profil
39 DANG THUY LINH ZŠ Meziboří 4 4 Detail Profil
40 JUSTRA Filip SVČ Smajlík Litvínov 4 4 Detail Profil
41 MAŠEK Kryštof Tučňáci 14.ZŠ Most 3 3 Detail Profil
42 PROCHÁZKOVÁ Stella Šprtmejkři Ostrava 3 3 Detail Profil
43 KUCHAŘ Šimon Gunners Břeclav 2 2 Detail Profil
44 KUBINČÁK Kryštof SVČ Smajlík Litvínov 2 2 Detail Profil
45 MAJEROVÁ Zuzana THE Orel Bohunice 2 2 Detail Profil
46 MAGRELA Daniel BHC 15.ZŠ Most 2 2 Detail Profil
47 ŠMÍDL Petr Černí Tygři 3.ZŠ Most 1 1 Detail Profil
48 VÁGNER Matyáš Gunners Břeclav 1 1 Detail Profil
49 GROMAN Adam SVČ Smajlík Litvínov 1 1 Detail Profil
Copyright © All rights reserved Doudeen Team. | Newsphere by AF themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com