30. 5. 2024

DOUDEEN TEAM

TABLE HOCKEY ELITE – MISTR ČR 2022 – EUROPEAN MASTERS 2023 – ŠPRTEC – BRNO BOHUNICE

HISTORIE JEDNOTLIVCŮ 1.LIGY DRUŽSTEV ČR

Zpět

Individuální ročníky hráče: ŠUSTÁČEK Ladislav

TýmRocnikKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
SHL Brno202210275814385918-9-0.333
SHL Brno202161014512236-4-0.4
SHL Brno202051548330271610.067
Gunners Břeclav201912451015207410635-10-0.222
Gunners Břeclav2018146015133210715243-17-0.283
Gunners Břeclav2017836610207511722-14-0.389
SHL SDS EXMOST Brno201521021728415-5-0.5
SHL SDS EXMOST Brno2014240138141-3-0.75
TýmRocnikKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
Celkem592074360104372539146-61-0.295

Ročníky 2. ligy

TýmRocnikKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
SHK Kadolec20245935117131120.222
SHL Brno20231528146890623460.214
TýmRocnikKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
Celkem203717119107754580.216
Žádná data k zobrazení v 2. lize finále

Ročníky ČMP

TýmRocnikKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
Dragons Modřice20231214455101713-1-0.071
TýmRocnikKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
Celkem1214455101713-1-0.071
Žádná data k zobrazení v WTHA

NEPŘEHLÉDNĚTE

Copyright © All rights reserved Doudeen Team. | Newsphere by AF themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com