30. 5. 2024

DOUDEEN TEAM

TABLE HOCKEY ELITE – MISTR ČR 2022 – EUROPEAN MASTERS 2023 – ŠPRTEC – BRNO BOHUNICE

HISTORIE JEDNOTLIVCŮ 1.LIGY DRUŽSTEV ČR

Zpět

Individuální ročníky hráče: SKOUPÝ Lukáš

TýmRocnikKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
Šneci Kohoutovice20101045205201091104500
B.H.C. Dragons Brno200210299911798127-2-0.069
B.H.C. Dragons Brno2001722131879662750.227
B.H.C. Dragons Brno200082410212697522-2-0.083
B.H.C. Dragons Brno1999123914101513013738-1-0.026
B.H.C. Dragons Brno199812371381611112534-3-0.081
B.H.C. Dragons Brno1997102961013749222-7-0.241
TýmRocnikKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
Celkem69225854595651686215-10-0.044

Ročníky 2. ligy

TýmRocnikKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
BHC Dragons Modřice B20244934221161010.111
BHC Dragons Modřice B202322011241-1-0.5
TýmRocnikKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
Celkem61135323201100
Žádná data k zobrazení v 2. lize fináleŽádná data k zobrazení v ČMP

NEPŘEHLÉDNĚTE

Copyright © All rights reserved Doudeen Team. | Newsphere by AF themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com