14. 6. 2024

DOUDEEN TEAM

TABLE HOCKEY ELITE – MISTR ČR 2022 – EUROPEAN MASTERS 2023 – ŠPRTEC – BRNO BOHUNICE

HISTORIE JEDNOTLIVCŮ 1.LIGY DRUŽSTEV ČR

Zpět

Statistiky hráčů 1. ligy

#JménoKolZVRPGVGOBodyPlus-MinusUSP
1HONSA Petr32414238593092555623336520276040.425
2MACH Miloslav32813276882453944910372416212940.222
3ŠKORPÍK Miroslav30412826073982773888285816123300.257
4BĚLOHOUBEK Pavel32813185982474734566412814431250.095
5KUČERA Martin25710565472862233049199213803240.307
6HORÁK Karel Jun. 25911265412932923545266013752470.219
7FRANKL Jaroslav24310675243012423117200413492820.264
8FURCH Marek3061170451310409303028011212420.036
9HONSA Jiří2479844742102903125247011581840.187
10PŘEDEŠLÝ Libor 2289054632012422841204711262210.244
11FERUGA Bohumil2349404212792402256156411211810.193
12FRANĚK Michal2179774063052662796235211171400.143
13PAŘEZ Martin1937974841381753792233511063080.386
14TICHAVSKÝ Aleš2028604132302172731203710561960.228
15VANČURA Tomáš2028864062172632499201910291430.161
16KYZLINK Dalibor2779044181853012833239610211170.129
17BOHÁČEK Martin245933381248304288224011010770.083
18VRÁNA Martin1778264022002242267170010041780.216
19DAVID Jakub1657514161711642437152610032520.336
20MAJER Zdeněk18881534422624522762057914990.122
21ZÍKA Václav209764334201229215517818691050.137
22TICHAVSKÝ Milan24482630720731219741902821-5-0.006
23TRUHLÁŘ Václav22080429021430018071764794-10-0.012
24TIHELKA Robert164648322145178261319917891410.218
25MARTINČIČ Jakub15971230317023920731893776640.09
26TŮMA Václav Sen.18967529716920919671832763880.13
27MAREŠ Martin16968728619121119751712762750.109
28PŘEDEŠLÝ Michal 23582330314637423572480752-71-0.086
29TICHAVSKÝ Jan18269024220424416121443688-2-0.003
30FLEIŠMAN Tomáš14357426013817618681463658840.146
31KOLODĚJ Pavel14857624414418816801591632560.097
32NAKLÁDAL Jiří11954322617514213291064627840.155
33JUCHELKA Patrik14257525112420017851530626510.089
34FOLTÝN Jaromír Jun.15159123214521415631687609180.031
35ALEXANDROV Pavel1265292071701521078941584550.104
36PELIKÁN Pavel11347921513612813891145566870.182
37TIHELKA Michal 12351720114816814571364550330.064
38KOLODĚJ Dušan13449221211916114291219543510.104
39CHLÁDEK Jiří8940624454108146010255421360.335
40PROCHÁZKA Jaromír13051520513018015651442540250.049
41HONSA Jan13751420212618615051454530160.031
42VOŘÍŠEK Tomáš17361120610530016822118517-94-0.154
43ODRADOVEC Josef102417214881151344959516990.237
44VONDÁL Vít1094672048118213651227489220.047
45BŘEZINA Jan1033941998011414331171477830.211
46BOHÁČEK Vít17048816414518013301401471-16-0.033
47HORÁK Jiří Jun.793722046210614711008470980.263
48VÍTÁMVÁS Tomáš1114841839620514411544462-22-0.046
49SVOBODA Adam18852616711324614501668447-79-0.15
50ŠTĚTINA Miroslav1425371749926414541753447-90-0.168
51VOLF Petr763491856110413151001431810.232
52BEDNÁŘ Zdeněk1244541757120812551355421-33-0.073
53ŠLANCAR Jaromír 13747815810321712871416419-59-0.123
54KUBEČKA Jan18045614911419310871177412-44-0.097
55CHYTIL Jakub1264401391111908791072389-51-0.116
56SOUČEK Martin 1164291527819913881530382-47-0.11
57VYORAL Petr104390120130140852962370-20-0.051
58NEKOLNÝ Rostislav93379128115138805929369-10-0.026
59JUŘÍČEK Roman1014101291041779971188362-48-0.117
60NAGY Jiří 1113811319715310461211359-21-0.055
61FRYČ Martin129377130961519821082356-21-0.056
62VŮJTEK Lukáš102355124103128820870351-4-0.011
63PROCHÁZKA Josef Jun.92350117114119621585348-2-0.006
64CESAR Gerhard103322130831091002843343210.065
65PRUDÍK Michal 114370128831599221049339-31-0.084
66VINTR Radek642931376492979814338450.154
67ILLA Miroslav853031317498842817336330.109
68MÜLLER Ondřej II.8935412092142801909332-22-0.062
69JŮNA František71328132661301021107033020.006
70VITÁMVÁS Karel 652581257855679478328700.271
71SMOLÍK Michal8033412477133803834325-9-0.027
72BLAŽEK Kamil9132911099120556612319-10-0.03
73KAŇA Simon71320105104111630673314-6-0.019
74HORÁK Jiří Sen.632701216980769671311410.152
75BEČVÁŘ Vít642791118880628518310310.111
76LUDVÍK Vojtěch993851059318710881399303-82-0.213
77FLAJŠINGR Milan Jun.7728912257110778700301120.042
78MARTINČIČ Michal10033310586142772947296-37-0.111
79LOUČKA Matouš7230510871126698782287-18-0.059
80PALATKA Aleš662711076310181676627760.022
81ANTONÍN Jiří712751027210175975927610.004
82MULLER Lukáš642591017187752714275140.054
83NEMEŠKAL Radim69300107561389581109270-31-0.103
84MRVKA Milan692999481124648754269-30-0.1
85NAVRÁTIL Petr832949178125707830260-34-0.116
86FOLTÝN Richard51224946367721651251270.121
87HENYCH Petr6125210834110960960250-2-0.008
88ODEHNAL Michal602709560115653639250-20-0.074
89KLEMENT Lukáš942639654113856904246-17-0.065
90VIČAR Luděk572001023959700570243430.215
91CELÝ Michal63200974459634497238380.19
92OŠLEJŠEK Jakub902678764116606659238-29-0.109
93PROCHÁZKA Ondřej75247797791433466235-12-0.049
94FRÝBA Dalibor9932365103155429659233-90-0.279
95CHALUPECKÝ Michal7527864101113565684229-49-0.176
96ŠPÁLA Radek812877865144693937221-66-0.23
97MIKLÁŠ Libor59196923569792676219230.117
98HROTEK Jan49202815368599536215130.064
99SKOUPÝ Lukáš69225854595651686215-10-0.044
100SKOKAN Jaromír822577073114587778213-44-0.171
101KOPECKÝ Dalibor43189893466686583212230.122
102RACEK Karel872856972144576880210-75-0.263
103HRABÁNEK Martin602387655107549646207-37-0.156
104MAŘÍK Lukáš4720574597250145520720.01
105TKÁČ Jaromír5520577527651952520610.005
106PAŘEZ Jiří7720082368174371220010.005
107MUŽÍK Jan 4919675477466668319710.005
108ŠPAČEK Jaroslav58204735081484495196-8-0.039
109ENEŠ Petr Sen.4218874456952949419390.048
110HOLČÍK Jan44175754060466388190150.086
111JUSTRA Michal72234509094355449190-44-0.188
112PAČANDA Martin632157736101718798190-24-0.112
113ŠÍMA Pavel9930171451858111237188-114-0.379
114BRZOBOHATÝ Roman822236557101438544187-36-0.161
115FOCHER Josef34157734044482400186290.185
116BOUDNÝ Leoš65188704573587559185-3-0.016
117NEŠPOR Pavel74220537592353424181-39-0.177
118BEIL Ondřej3717261565538237017860.035
119HEJČ Radim41156733251562450178220.141
120PELIKÁN Jiří69211586093401508176-35-0.166
121NEDVĚD Jaromír532235663104410520175-48-0.215
122KŘIŽAN Zdeněk4616962505746241917450.03
123SÁČEK Tomáš822316347121476667173-58-0.251
124FOLTÝNOVÁ Milada12835251692327131360171-181-0.514
125FILA Pavel43198644193459545169-29-0.147
126VÍTÁMVÁS Jan622486146141479807168-80-0.323
127TICHAVSKÝ Jiří Sen.37156683157448431167110.071
128ZAJÍČKOVÁ Petra58190555778404502167-23-0.121
129TICHAVSKÝ Radim3615871246352048916680.051
130BRAUNER Vojtěch59207555696351449166-41-0.198
131FOLTÝN Jaromír Sen.752305260118391607164-66-0.287
132ČAPKA Martin28126721638461361160340.27
133DUDA Antonín3715266275940635715970.046
134KRMÍČEK Matěj39164603965383390159-5-0.031
135HORÁK Karel Sen.64158574259343340156-2-0.013
136MALEC Tomáš55188564290390545154-34-0.181
137HORÁK Petr49159593367496517151-8-0.05
138MÜLLER Ondřej3514151484227821015090.064
139BEDNÁŘ Petr40169583378523577149-20-0.118
140BLAŽEK Martin Sen.3314660295743747114930.021
141BOHM Miroslav37152534455418471149-2-0.013
142SKÁLA Vladimír37152593162484486149-3-0.02
143DOLEŽAL Jan47169544174333413149-20-0.118
144KONEČNÝ Radim63160524464378393148-12-0.075
145MARTINČIČ Rudolf652484851149424775147-101-0.407
146ŠUSTÁČEK Ladislav592074360104372539146-61-0.295
147PÁLENÍČEK Karel3313561225240239714490.067
148MALEC Jaroslav 43162504270370467142-20-0.124
149VAŠÍČEK Erik47164513776424535139-25-0.152
150TŮMA Václav Sen. 46168533283495599138-30-0.179
151MARKUP Zbyněk34143552662439424136-7-0.049
152VÁLEK Petr30139493654372403134-5-0.036
153NOVÁK Petr38167493484352495132-35-0.21
154HRON Jan2912147353930026112980.066
155ČERNÝ Ondřej842193750132337590124-95-0.434
156FURCH Ivo30114531843345315124100.088
157MLCH Tomáš44174472998454624123-51-0.293
158MULLER Vladimír38144433665347400122-22-0.153
159VESELÝ David 42151472876446534122-29-0.192
160DVORNÍK Petr3611847264535734112020.017
161ŠUSTA Filip26102521634331252120180.177
162HABICH Libor3011748224734733911810.009
163HORÁK Pavel40132403656368437116-16-0.121
164KALINA Luděk26121433048349375116-5-0.041
165KAMENÍK Josef30104482036326281116120.115
166VYČÍTAL David2811345244431634211410.009
167CESAR Vilém30130432760383412113-17-0.131
168ENEŠ Petr Jun.37138403365353427113-25-0.181
169ANDRES Radek2410445203939839011060.058
170VESELÝ Lukáš3310741283825420411030.028
171ZAJÍČKOVÁ Petra 46152402983323474109-43-0.283
172FRÝBA Ondřej 49165334092306466106-59-0.358
173VENTRUBA Jiří156948912231110105360.522
174KUBOVČÍK Petr28112422050256295104-8-0.071
175TIRPÁK Patrik42147324075222361104-43-0.293
176BŘEZINA Jiří309839253420819110350.051
177STOHANZL Erik31114353148251289101-13-0.114
178MAREŠ Svatoslav631753824113474753100-75-0.429
179PÍCHA Daniel 41142323674311460100-42-0.296
180PAPÁČEK Roman3114039218040864199-41-0.293
181HOMOLKA Robin3614535288236255498-47-0.324
182SKÁLA Jan2511231354622026997-15-0.134
183FIALA Dominik6114728407928742096-51-0.347
184BARTEČEK Bohuslav2510935254927731895-14-0.128
185HAŠEK Roman 4713436237531146495-39-0.291
186PRCHAL Miroslav229837214026530595-3-0.031
187ŠTRBÍK Petr2912840157337249095-33-0.258
188MATERNA Martin20903522332192219220.022
189DUŠÁK Daniel17684191830019491230.338
190URBÁNEK Marcel2811532275626437991-24-0.209
191NYKL Zdeněk3412832267027539090-38-0.297
192BŘEZINA Roman5110833215420726987-21-0.194
193PROKOP Štefan4312129296328541887-34-0.281
194WICHA Jan199131223832534984-7-0.077
195SYRŮČEK Adam21812926261891848430.037
196PÁVIŠ Miloš206433161520415882180.281
197URBÁNEK Jan II. 4210530215427336981-24-0.229
198VECKA Michal206835112223018581130.191
199BŘEZINA František239129224019622580-11-0.121
200MEDUNA Vilém3410930205920833380-29-0.266
201KALINA Lukáš249226273920928179-13-0.141
202VOTAVA Petr2911227246126539278-34-0.304
203VUDARČIK Michal229226264016921078-14-0.152
204ČECH Robert216630171920816977110.167
205MRHAUT Milan136515202020920675100.154
206PURKET Patrik207627183120823672-4-0.053
207BRZOBOHATÝ Martin31702325221591677110.014
208PALATKA Zdeněk238826164627536468-20-0.227
209BERAN Filip 229025174824034967-23-0.256
210MIČIAN Marcel178124193821323667-14-0.173
211TRUHLÁŘOVÁ Martina249427135425832867-27-0.287
212FOLTÝN Jaromír Sen. 17622025161361146640.065
213ZAPLETAL Ondřej319423205118425466-28-0.298
214PŘIKRYL Pavel3310413395217828265-39-0.375
215KABRDOVÁ Marcela3412221227926741864-58-0.475
216MACH David187327103624325864-9-0.123
217FRANĚK Ivan3610618276117135563-43-0.406
218HARNACH Richard18732793725428063-10-0.137
219KOZEL Jan17632317231851876300
220VANČATA David239622195525737763-33-0.344
221VEIS Petr228721214516924363-24-0.276
222ŘEHOŘ Jakub359917295314623663-36-0.364
223HOLČÁK Tomáš10502781517914862120.24
224NÁDENÍČEK Jaroslav209523165626641062-33-0.347
225KREJČA Pavel125123151314012161100.196
226ROTTER Pavel16572510221861746030.053
227ŠANOBA Matěj18592412231791836010.017
228CHOVANEC Martin206924113422026559-10-0.145
229PŘIKRYL Marek146323132717618859-4-0.064
230BĚLINA Petr146223122721423858-4-0.065
231NEKOLNÝ Jiří268717244615126758-29-0.333
232PAVLÍK Roman14562014201311325800
233FIALA Roman156623113217822157-9-0.136
234FRANĚK František379617225723340656-40-0.417
235TIRPÁK Robert348114274013420855-26-0.321
236KRESL Ladislav1146238151381225480.174
237DUCHOŇ Michal59146171911024462153-93-0.637
238HASIL Jakub196521113315722853-12-0.185
239BOHÁČEK Zdeněk226420123218821652-12-0.188
240ČERNÝ Vojtěch3812016208421747252-68-0.567
241DUŠÁK Jan10412361215112252110.268
242MALÝ Petr186121103019922852-9-0.148
243NAHODIL Petr145820122614918352-6-0.103
244PODEŠVA František13471914141031025250.106
245GREGOVSKÝ Tomáš166719133519925451-16-0.239
246KOLMAČKA Vlastimil20712194116121951-20-0.282
247VOJVODÍK Martin267418154116424151-23-0.311
248STLOUKAL Mojmír24581717248812951-7-0.121
249PEKAŘ Tomáš379915206420836650-48-0.485
250MAŠEK Stanislav176717153512920649-18-0.269
251DRÁBEK Jiří13622083418023348-14-0.226
252LUDVÍK Jan216614203214519748-18-0.273
253PAČANDA Václav297018124017425548-22-0.314
254VONDÁL Vít 1247207201321464700
255BRŮHA Martin145415162312212946-8-0.148
256SCHNURCH Tomáš176315163213820746-17-0.27
257TOMSA Radek216616143617324246-20-0.303
258KURÁŇ Adam165914182710616546-13-0.22
259VOZDECKÝ Robin12502052514818745-3-0.06
260HASILOVÁ Petra207416114716529443-31-0.419
261SLAVÍK Václav13581693316423241-17-0.293
262JÍLEK David10451682113915140-5-0.111
263MITÁŠ Radek19521682810415540-12-0.231
264JANOUCH Jiří840185171241243910.025
265KOVÁŘ Roman28669213610619139-27-0.409
266KRUBR Milan836175141071053930.083
267MICHALČÍK Radek1442141117868239-3-0.071
268PETERKA Milan206813124315224738-30-0.441
269VOLÁK Radek8401661814810937-2-0.05
270BENEŠ Martin14361561576823600
271KUJA Jaroslav835156141211353610.029
272BEDNÁŘ Martin16551473412421135-20-0.364
273DŘÍZHAL Jan115211132815921935-17-0.327
274POSPÍCHAL Martin11421392011513835-7-0.167
275STRAKA Tomáš11391391711011235-4-0.103
276CRHA Pavel215510143111719034-21-0.382
277MILOTA Přemysl11421382110914234-18-0.429
278MORÁVEK Jakub15401210188413034-6-0.15
279NAVRÁTIL Zdeněk1137111214686134-3-0.081
280PELIKÁN Radek6281549108763460.214
281ROTTER Stanislav10441210227312834-10-0.227
282VANÍČEK Matyáš217011124712324534-36-0.514
283KAČMAŘÍK Petr1045137259515933-12-0.267
284ONDRA Roman73114512103983320.065
285BRLICA Petr10441362510014732-12-0.273
286DVOŘÁK Jiří83791414849232-5-0.135
287FIALA Tomáš9391442110014132-7-0.18
288KOVÁŘ Miloslav11301281077613220.067
289ŠVESTKA Michal25977187221649832-65-0.67
290VŮJTEK Zdeněk2139815167511031-8-0.205
291DAVID Vojtěch14391010197011030-9-0.231
292GOTTWALD Eduard735101015829730-5-0.143
293HIPPMANN Tomáš9351341810312030-5-0.143
294HOFFMAN Milan14559123412021530-25-0.455
295RADZIK Tomáš1142912219315830-12-0.286
296ANDRES Martin9391092010915329-10-0.256
297HORÁK Miloš1644109259516129-15-0.341
298GÁBA Josef12538123314923828-25-0.472
299SMÉKAL Martin1638108207511728-10-0.263
300ŠVANDA Michal1139812196410928-11-0.282
301VECKA Jindřich1139108219411528-11-0.282
302BASTYÁN Tomáš174199237312227-14-0.342
303BOHÁČEK Vít 9288119425427-1-0.036
304KERR Nigel8351151910112227-8-0.229
305MALINA Miloš Sen.521123667352760.286
306PADEVĚT Pavel12511073412723327-24-0.471
307PEKAŘ Zdeněk194899309820527-21-0.438
308SCHMEISTER Tomáš83999217713127-12-0.308
309MATUŠČIN Jan113599177210427-8-0.229
310MUŽÁK Martin62712213596126-1-0.037
311TLUSTÝ Jiří7277128595726-1-0.037
312BÁRTA Augustin8401212712414025-15-0.375
313BENEŠ Petr13491133511620025-24-0.49
314DOSTÁL Zbyněk243889218812725-13-0.342
315GREGOVSKÝ Jan1038972210614825-13-0.342
316SVOBODA Jan52497868592510.042
317TĚŠITEL Marek11319715547525-6-0.194
318GODFRYD Tomáš124188258712624-17-0.415
319ŠTEINER Jiří52396866632410.044
320PAVLIŠ Radek923104937482410.044
321JEŽEK Jiří103387189112723-10-0.303
322VODIČKA Vladimír1241611247915123-18-0.439
323BLAŽEK Martin Jun.1445863116225222-23-0.511
324DVORJANČANSKÝ Marek9298615689022-7-0.241
325OLBRICH Kurt103894259712722-16-0.421
326SITTA Jan830610148310222-8-0.267
327STRATIL Zdeněk52510213899322-3-0.12
328IDRNÝ František11277713426621-6-0.222
329KOLMAČKA Jiří113369187112421-12-0.364
330ŠULC Milan63077167811621-9-0.3
331KLAIL Miroslav114568317716620-25-0.556
332KOČÍ Robert Jun.82992187911520-9-0.31
333MÜLLER Marek103584236310420-15-0.429
334PELIKÁN Martin173876256311920-18-0.474
335POJAR Pavel124284309616720-22-0.524
336DOLEŽAL Pavel103159177110519-12-0.387
337CHÁBERA Stanislav8296716649319-10-0.345
338MACHÁČEK František Jun.8265912516719-7-0.269
339URBÁŠEK Michal621597252919-2-0.095
340VELEBOVÁ Nikola6219111576419-2-0.095
341FEDIČ Lukáš834411196011319-15-0.441
342CHLÁDEK Petr7227411426418-4-0.182
343ŠKATULÁR Tomáš51874742481800
344HOLATKOVÁ Elena83365227913817-16-0.485
345KOLAŘÍK Jiří1946733611825817-29-0.63
346PROCHÁZKA Jiří10255713506817-8-0.32
347TICHÝ Tomáš7245712689617-7-0.292
348VOSTÁREK Aleš72957178413417-12-0.414
349HODES Boris122356127010516-7-0.304
350KYSA Radoslav102672178911616-10-0.385
351LANČARIČ Lukáš418648595916-2-0.111
352ROZSÍVAL Radek6264814629716-10-0.385
353SYCHRA Tomáš41356244321630.231
354VYCHODIL Marek7256415587616-9-0.36
355PAVLINEC Dan4205510495915-5-0.25
356ROTTER Petr21071238271550.5
357STARÝ Pavel5205510466915-5-0.25
358ZEMEK Jiří9197111668515-4-0.211
359VOLNÝ Josef5214611377014-7-0.333
360CANAL Priel82345146210713-10-0.435
361CESAR Richard31261541361310.083
362ILEK Daniel7215313517713-8-0.381
363JUŘÍČEK Tomáš417377395113-4-0.235
364LINHART Martin5206113439913-7-0.35
365SROKA Petr616376405013-3-0.188
366BLAŽEK Vladimír6224414448512-10-0.455
367BOHÁČKOVÁ Hana13253616379012-13-0.52
368GABRYŠ David416448355712-4-0.25
369MICA Lukáš9175210386312-5-0.294
370POBUDA Martin9202810426312-8-0.4
371PROCHÁZKA Patrik7222812539812-10-0.455
372ŠTOLBA Robert315528525912-3-0.2
373VEJRAŽKA Pavel7194411264412-7-0.368
374BAUML Miroslav2851225161130.375
375BLAŽEK Petr103635288218811-25-0.694
376BUTKAJ Lubomír21043331301110.1
377DVOŘÁK Marek31143418271100
378HEŘMAN Milan315519264511-4-0.267
379JAŠÍK Jindřich6253517397811-14-0.56
380KORNIA Libor7194312335011-8-0.421
381LANG Antonín614518355011-3-0.214
382MACH Jan Sen.616439375811-5-0.313
383MANN Zdeněk812354263511-1-0.083
384NEMEŠKALOVÁ Zdeňka7234316457011-12-0.522
385VITULA Josef414356294411-3-0.214
386ANDERS Marek7202612539910-10-0.5
387FLAJŠINGR Milan Sen.311506253310-1-0.091
388FOLTÝN František7222614286110-10-0.455
389FRAŇKOVÁ Iva10194213416310-9-0.474
390HROUZEK Petr21042436291000
391IRSCH Radek3942324221010.111
392KOZÁKO Roman412345264010-2-0.167
393PILÁT Lukáš2203413347210-10-0.5
394SEJKORA Jaroslav6184212426310-8-0.444
395VANÍČEK Pavel6164210357410-6-0.375
396ANDĚL Martin41525834489-6-0.4
397JURIGA Martin816411145689-7-0.438
398MAHOVSKÝ Radek71241731419-3-0.25
399MALINA Miloš Jun.71425716329-5-0.357
400PALACKÝ František41525841609-6-0.4
401RYŠKA Michal315411046659-6-0.4
402SPĚVÁČEK Jan41341822419-4-0.308
403MARTINKA Roman919331341689-10-0.526
404DŽURBAN Lukáš616321139548-8-0.5
405KLOUPAR Jakub519321440818-11-0.579
406KUDĚLKA Jan41232617318-3-0.25
407ÚLEHLA Jiří2932430358-1-0.111
408DVOŘÁK Petr21023518277-3-0.3
409CHALUPNÖK Josef253112014720.4
410CHROMÝ František253112420720.4
411KIRCHNER Jaroslav414311039617-7-0.5
412KLAJMON Petr2931525377-2-0.222
413NOVOTNÝ Jaroslav416311232447-9-0.563
414ŘEZÁČ Václav51423936487-7-0.5
415TOMICZEK Marek420311640887-13-0.65
416TOMANDL Michal719071226507-12-0.632
417BLAIL Michael416141140896-10-0.625
418BRABEC Michal272239156-1-0.143
419ČESKÝ Mirek253021717610.2
420KLOZ Michal2722322196-1-0.143
421LEHKÝ Lukáš2922529446-3-0.333
422NEKVASIL Jiří2722318266-1-0.143
423OTEVŘEL Tomáš623221943866-17-0.739
424SITTA Jaroslav261411412600
425ŠÍMA Pavel 8211416611146-15-0.714
426TRUPL Pavel31322924406-7-0.539
427VENTRUBA Jakub15302169610.2
428VONDRÁČEK Zbyněk517221343686-11-0.647
429FIALA Andrei315301230676-9-0.6
430BUDAY Vladimír1421198510.25
431FABIÁN Lubomír5721422295-2-0.286
432KYZLINK Tomáš4621314225-1-0.167
433MALÝ Vladimír31213813305-7-0.583
434PROKOP Štefan 3721417285-2-0.286
435PRÁCHENSKÝ Lukáš415211231525-10-0.667
436SKOUPÝ Michal413211021515-8-0.615
437ŠEVČÍK Radek3821516215-3-0.375
438ZAJÍČEK Michal2621320225-1-0.167
439UHEROVÁ Daniela21021726435-5-0.5
440ADAMOVIČ Michal3420286400
441ANTONÍN Vladimír5812520274-4-0.5
442FERUGA Ivoš3612311154-2-0.333
443HAVELKA Petr4920724394-5-0.556
444HODÁŇ Rostislav22200123421
445KOŽELSKÝ Luděk5712412194-3-0.429
446KŘÍŽ Martin2620419254-2-0.333
447KUBOVČÍK Martin61212934544-8-0.667
448MALÝ Lubomír21020816434-6-0.6
449MOJZÍK Ondřej2912616284-5-0.556
450PLŠEK Lukáš4720525364-3-0.429
451RUDZAN Daniel242022121400
452VACEK Jaroslav13120108410.333
453VONDRÁČEK Jan2512219194-1-0.2
454VOSECKÝ Martin3720521304-3-0.429
455ZACHARIÁŠ Jindřich2520311164-1-0.2
456VRBÍK Pavel3612312164-2-0.333
457ČERMÁK Oliver2320132410.333
458BEDŘICH Lubomír21011830623-7-0.7
459BOHUŠ David24112493-1-0.25
460BUDAY Pavol1411212103-1-0.25
461ČECH Miroslav2411212143-1-0.25
462ČERVENÝ Alexandr21011822563-7-0.7
463DVORNÍK Pavel31103817413-8-0.727
464FÁBRY Pavel13111712300
465CHLÁDKOVÁ Alena2511314223-2-0.4
466KOUBEK Dan1511318243-2-0.4
467LACO Martin21011814323-7-0.7
468MULLER Tomáš21003722523-7-0.7
469NOVOTNÝ Jakub 718111629643-15-0.833
470PANDULA Jan812201018583-9-0.75
471PETERKA Josef2711513393-4-0.571
472VAŠEK Stanislav41111912553-8-0.727
473MICHÁLEK Lukáš4100378203-7-0.7
474SITA Libor251139123-2-0.4
475BARTYZAL Michal1510410222-3-0.6
476BLÁHA Tomáš2502311202-3-0.6
477BOR Petr140226102-2-0.5
478CAHÁK Michal2410316202-2-0.5
479FLORIÁN Adam231026102-1-0.333
480GRULICH Petr33021242-1-0.333
481HORÁČEK Lukáš1410312142-2-0.5
482KALETA Roman1210166200
483KOHOUT Miroslav330216102-1-0.333
484KOŠŤÁL Petr315101416942-13-0.867
485LETZEL Michal414101321652-12-0.857
486MARŠÁLEK Filip2310213152-1-0.333
487MARX Robert251049202-3-0.6
488NAUŠ Jaroslav5702511192-5-0.714
489OSLIZLOK Robert23021572-1-0.333
490PÁLENÍČEK Jan21002816442-8-0.8
491PÁTEK Kamil2510413182-3-0.6
492PROCHÁZKA Adam1110085211
493SEDLÁČEK Břetislav3151014141012-13-0.867
494SLÁMA Radim315101420792-13-0.867
495SOBOLA Václav1210166200
496SOSIK Zdeněk2410310192-2-0.5
497SVAK David6810716302-6-0.75
498ŠITAVANC Jaromír21002821502-8-0.8
499ŠMUK Jan250238162-3-0.6
500TEJNECKÝ Michal240228112-2-0.5
501VYCHODIL Jakub250232112-3-0.6
502KOUBSKÝ Jiří Jun.21010917542-8-0.8
503SOTCHI Daniel712101116462-10-0.833
504ONDRÁK Matěj380269272-6-0.75
505HELA Michael251047192-3-0.6
506BUDAY Karol140139161-3-0.75
507BUDAY Lubomír140130181-3-0.75
508BUDAY Miroslav140135221-3-0.75
509DOLÍHAL Michal250146151-4-0.8
510EKART Martin12011231-1-0.5
511GRABINSKÁ Veronika2801710241-7-0.875
512HANÁK Pavel1101033100
513KOZELEK Petr34013271-3-0.75
514KREJČÍ Lukáš6190118441271-18-0.947
515MIKULÁŠEK Jaroslav2601512311-5-0.833
516NOVOTNÝ Lukáš23012491-2-0.667
517PAVELA René3601512241-5-0.833
518SCHMEISTER Petr2701610331-6-0.857
519SÝKORA Tomáš130128151-2-0.667
520TOMAN František13012251-2-0.667
521VOCÁSEK Jaroslav21001925641-9-0.9
522REZEK Jakub23012021-2-0.667
523BERAN Filip2701612341-6-0.857
524BENKO Karel32002180-2-1
525DOČKAL Jiří150058290-5-1
526DUDA Jan150057260-5-1
527DVOŘÁK Daniel4900918490-9-1
528DŽURBAN Tomáš2600615270-6-1
529ERHART Libor11001160-1-1
530HELIŠ Pavel220021160-2-1
531HOLČÁK Libor12002690-2-1
532IGNAC Martin12002080-2-1
533KOLNÍK Miroslav260069400-6-1
534KRESA David21000106820-10-1
535KUŘIL Vojtěch21000100910-10-1
536LÁNÍK Martin1500510220-5-1
537MAINUŠ Petr120024110-2-1
538MATĚJKA Jakub210001015520-10-1
539MIKEŠ Martin240045160-4-1
540MLČOCH Dominik350059420-5-1
541NECHVÁTAL Jakub1500512390-5-1
542OSLIZLOK Daniel240049240-4-1
543PALACKÝ René11001150-1-1
544PALUS Marek220025130-2-1
545POLÁŠEK Martin240049190-4-1
546PROCHÁZKA Lukáš11001020-1-1
547RŮŽEK Martin22002390-2-1
548RYNEŠ Jan260068240-6-1
549SMETANA Petr11001160-1-1
550ŠEFRNA Matěj250057350-5-1
551TROUBILOVÁ Zdeňka4900911350-9-1
552TRUHLÁŘOVÁ Veronika230032150-3-1
553VACEK Pavel22002050-2-1
554VANĚK 150057330-5-1
555VOLEMAN Vít11001230-1-1
556VTÍPIL David11001370-1-1
557KOCÁB Jan11001030-1-1
558CIBULKOVÁ Markéta11001260-1-1
559STRAKA Jakub11001010-1-1
560BLAHETEK Michálek Martin120024100-2-1
561KOMÁREK Tomáš22002160-2-1
Celkem211517895930159186473013021749721658578986290

NEPŘEHLÉDNĚTE

Copyright © All rights reserved Doudeen Team. | Newsphere by AF themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com