19. 7. 2024

DOUDEEN TEAM

TABLE HOCKEY ELITE – MISTR ČR 2022 – EUROPEAN MASTERS 2023 – ŠPRTEC – BRNO BOHUNICE

Šprtec v Bohunicích oslavil 30 let s Czech Open

2 min read

30 let šprtce v brněnských Bohunicích naděluje jeden dárek za druhým. Zatímco na konci loňského roku si družstvo 1.ligy odvezlo z Dobré Vody u Českých Budějovic titul a pohár pro mistry ČR letos si na 20. a 21. května připravilo víkend stolního hokeje, Chemoplastu a air hockey v rámci mezinárodních turnajů s názvem Czech Open 2023.

Hlavní program – tedy billiard hockey šprtec, zahájil na ZŠ Armenské svou úvodní řečí i starosta městské části Brno-Bohunice Antonín Crha, který mohl v rámci mezinárodní účasti shlédnout na stěně místní tělocvičny hned 7 vlajek. Nejvíce početnou družinou byla samozřejmě domácí Česká Republika. K ní se připojili stolní hokejisté ze Slovenska, Polska, Maďarska, Moldavska, Ukrajiny a Itálie. Ani tato početná konkurence čítající téměř 100 účastníků, nezabránila bohunickým hráčům v umístění ve šprtcové části na stupních vítězů. Zvítězil Martin Vrána, který ve finále porazil svého týmového kolegu Jakuba Martinčiče. Kompletní výsledky zde.

Jediná týmová soutěž, která se během víkendu konala byl WTHA teams challenger. Bohuničtí si dle papírových předpokladů poradili v semifinále s Maďarskem a ve finále s týmem Ukrajiny, která v závěrečném semifinálovém dramatu porazila Itálii.

Roli favorita potvrdil ve večerním turnaji v táhlovém hokeji Chemoplast Lukáš Doležal. Na stupně vítězů ho doprovodil Ladislav Šusťáček a Patrik Juchelka.

Díky orlovně Brno-Královo Pole byl víkendový program završen nedělení částí turnaje v air hockey a i zde si zlatý pohár odnesl Lukáš Doležal z Black Sharks Most.

Podobné

NEPŘEHLÉDNĚTE

Copyright © All rights reserved Doudeen Team. | Newsphere by AF themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com