19. 7. 2024

DOUDEEN TEAM

TABLE HOCKEY ELITE – MISTR ČR 2022 – EUROPEAN MASTERS 2023 – ŠPRTEC – BRNO BOHUNICE

Zveme Vás na Vánoční turnaj ve stolním hokeji

2 min read

Již 21.ročník tradičního Vánočního turnaje ve stolním hokeji bude k mání 18.12.2022 v Bohunické orlovně na ulici Hraničky 5 v Brně.

Bohunický turnaj jehož zařazením je vůči tabulkám unie hráčů stolního hokeje kategorie expres dbá na tradici. Celých 20 ročníků nezměnil formát turnaje svůj tabulkový systém pořádání a je tak oblíbený u zkušených hráčů, kteří rádi zavzpomínají na hru v prodloužení a nájezdech, tak i pro nováčky, pro které je turnaj více než vhodný z důvodu přátelské Vánoční atmosféry. Pro každého účastníka jsou navíc vždy k dispozici sladké či věcné ceny a tak ani v době sociálních sítí neztrácí turnaj na oblíbenosti.

Na turnaji se většinou nepíská, takže je rychlost odehrání turnaje o něco vyšší než u standartního turnaje se soudcováním.

Začátek turnaje je v 10 hodin. Z důvodu registrace na turnaj doporučujeme příchod nejpozději 9:45. Vezměte si s sebou přezůvky, ať nemusíte turnaj absolvovat bosky.

K parkování využijte parkoviště v přilehlých ulicích. Poměrně velké parkoviště naleznete u fotbalového hřiště Tatran. Chůzi od něj z kopce je to k orlovně cca 5 minut.

Pro nováčky zapůjčíme hrací vybavení, které čítá hokejku, pět hracích kamenů, brankáře a puk. Na turnaji bude možné si vybavení i dokoupit.

Nezapomeňte si dobrou náladu, která s sebou jistě přinese i radost ze hry.

Těšíme se na Vaší účast!

Pro dodatečné informace využijte kontakt: 728 238 898 nebo email doudeenteam@gmail.com. Pro ty co nás znají jsem i na FB.

Podobné

NEPŘEHLÉDNĚTE

Copyright © All rights reserved Doudeen Team. | Newsphere by AF themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com