20. 6. 2024

DOUDEEN TEAM

TABLE HOCKEY ELITE – MISTR ČR 2022 – EUROPEAN MASTERS 2023 – ŠPRTEC – BRNO BOHUNICE

Doudeeni mají stříbro z PMEZ

2 min read

Vypálený Mostecký rybník a hladké vítězství Dobré Vody. I tak by šel jednou větou shrnout víkend v Mostě z 12. na 13.listopadu.

V sobotu měli hráči poslední možnost se nominovat na MČR z turnaje ČP36. Ten hostil právě BHC Most, který přivítal 71 hráčů z různých koutů republiky. V kole posledním hráli vedle sebe hned tři hráči kmenové soupisky THE Orel Bohunice: Martin Vrána, Jakub Martinčič a Michal Martinčič. Všichni tři se po konečném hvizdu umístili v TOP 5 turnaje. Turnaj vyhrál Martin Vrána následován na stupně vítězů stříbrným Michalem Martinčičem. Nadvládu bohunických narušil na bronzovém stupínku Miroslav Škorpík z Modřic. Jakub Martinčič skončil se stejným bodovým ziskem „až“ čtvrtý.

V neděli se od 11 hodin konal na stejném místě Pohár mistru evropských zemí (PMEZ). Nejúspěšnější klub historie šprtce „WIP Reklama Dobrá Voda u Českých Budějovic“ vyzvala nejprve Břeclav, kterou v prvním kole porazila hladce 6:2. V druhém utkání přihlíželi souboji Doudeen-Břeclav v roli rozhodčích a dočkali se těsného vítězství Doudeen Teamu 3:2. To v posledním kole znamenalo přímý souboj o vítězství. Zatímco první kolo ztrácel Doudeen Team na favorita pouze jediný bod. Po druhém kole byla šance na sesazení Dobré Vody z trůnu již jen teoretická. Dobrá Voda po druhém kole vedla 3:0 a celkově i druhý zápas ovládla jasně 6:0.

Doudeeni do sbírky přidali již druhý stříbrný pohár z PMEZ. Dobrá Voda upevnila svou pozici ve vitríně slávy.

Již za 14 dní však čeká oba soupeře repete. Hraje se poslední kolo 1.ligy družstev, kde právě Dobrá Voda přivítá Doudeen Team a tým Dragons Modřice v přímém souboji o titul mistra ČR. Do konečného pořadí může ještě promluvit tým Boskovic. Ty však nemají vítězství 1.ligy již ve svých rukou.

Pořadí Týmy Vítězství Prohra Rozdíl gólů Body
1 DOBRÁ VODADOBRÁ VODA 2 0 10 4
2 DOUDEENDOUDEEN 1 1 -5 2
3 BŘECLAVBŘECLAV 0 2 -5 0

Podobné

NEPŘEHLÉDNĚTE

Copyright © All rights reserved Doudeen Team. | Newsphere by AF themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com