26. 5. 2024

DOUDEEN TEAM

TABLE HOCKEY ELITE – MISTR ČR 2022 – EUROPEAN MASTERS 2023 – ŠPRTEC – BRNO BOHUNICE

Orli z Bohunic si zajistili finále 2.ligy

1 min read

Bohunice jsou standartním účastníkem 2.ligy. Letos jejich pozice do posledního kola byla až pod finálovou pěticí. Svou účast však měli orli stále ve svých hokejkách což se poslední nedělní kolo 9.10.2022 stalo hlavním motivem hráčů v černožlutých dresech. Těch jen tak mimochodem během víkendu nastoupilo ke šprtcovému utkání hned 12. To už můžou kluci začít hrát i fotbal a jeden jim zůstane dokonce na střídačce.

V neděli pětice Pavliš, Němeček, Rezek, Blahetek a Martinčič M. dokázala sebrat body béčku Dragons Modřice v poměru 7:0. Jako drahocenou výhru lze pak považovat vítězství nad Boskovicemi 4:1, které se staly vítězi celé základní části.

Největší drama předvedli bohuničtí se Střelicemi. S těmi už bez prvoligové posili prohrávali po dvou kolech 1:4. V posledních zápasech vyhrál Němeček 2:1 s Ondrou, Blahetek 2:1 se Sitou a Pavliš 3:0 s Poštulkovou. V konečném zúčtování se ze ztraceného zápasu vykřesal bod za remízu 4:4. Stíhací jízda ku postupu do finále byla úspěšně dokončena a Bohunice proklouzly mezi pět nejlepších. Rozdíl mezi pátým a prvním byl pouhých 6 bodů

Finále se bude hrát 29.10.2022 v Boskovicích

Podobné

NEPŘEHLÉDNĚTE

Copyright © All rights reserved Doudeen Team. | Newsphere by AF themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com