25. 5. 2024

DOUDEEN TEAM

TABLE HOCKEY ELITE – MISTR ČR 2022 – EUROPEAN MASTERS 2023 – ŠPRTEC – BRNO BOHUNICE

Doudeeni se vrátili na čelo tabulky

2 min read

21.5.2022 bylo na programu 4.kolo nejvyšší soutěže družstev. V Modřicích se na úvod dne utkali domácí proti SHL Brno. Vzhledem k postavení týmů v tabulce se předpokládala výhra Dragons. To se po prvních dvou kolech zdálo jako realita – stav 6:2. Ve třetím kole SHL snížilo skóre na 5:7 a do posledního kola se šlo za stavu 8:8. V posledním kole prohráli 4 stoly z pěti. Prohráli Frankl, Nakládal, Škorpík i Hron. Jediný kdo za Dragony korigoval výsledek byl Furch. Konečný výsledek 12:9 pro SHL Brno.

O to s větší pokorou nastupovali Doudeeni k zápasu s SHL Brno. Doudeeni navíc ze zdravotních absencí dorazili na svá utkání v minimálním počtu hráčů – tedy v pěti. Vyrovnané utkání se podařilo Doudeenům překlopit na svou stranu již ve druhé směně, kdy se ujali vedení 5:4. Vedení se jim podařilo udržet až do posledního hvizdu a s SHL Brno zvítězili těsně 9:8.

Dragons své zaváhání nenapravili ani v utkání s B.O.S. Teamem a v zápase, kde ani jednou nevedli prohráli 6:9.

Doudeeni v posledním večerním zápase prohrávali nadále v pěti hráčích po prvních dvou kolech s B.O.S Teamem 3.4. Ve třetí směně se jim však podařilo vývoj utkání otočit a zvítězili 13:6. Stoprocentní byla i Dobrá Voda u Českých Budějovic, která zvítězila 12:7 s Boskovicemi a 17:5 s Prahou. Boskovice si spravili chuť s Prahou výsledkem 13:5.

Podobné

NEPŘEHLÉDNĚTE

Copyright © All rights reserved Doudeen Team. | Newsphere by AF themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com