23. 4. 2024

DOUDEEN TEAM

TABLE HOCKEY ELITE – MISTR ČR 2022 – EUROPEAN MASTERS 2023 – ŠPRTEC – BRNO BOHUNICE

Doudeeni i ve třetině soutěže v čele

2 min read

V sobotu 19.3. pokračovala nejvyšší soutěž družstev svým druhým kolem. V Modřicích chtěla na svůj úspěch z prvního kola navázat Praha proti Doudeen Teamu. Výsledky po první směně 0:4 a po třech směnách 3:9 však nenaznačovaly v zásadní obrat. Praha tak pouze v pěti hráčích prohrála své první střetnutí dne s Doudeen Teamem 7:15.

Mnohem vyrovnanější partii sehrála Praha s týmem Dragons Modřice. V zápase se lámal stav především po třetím kole, kdy byl stav 5:3 pro draky. Ve čtvrtém kole svou šanci Praha propásla a konečný stav utkání skočil 6:9 pro Dragons.

Jednobodový náskok si vytvořili v Modřicích hráči Boskovic proti Doudeen Teamu po první směně v následujícím utkání. Z tohoto vítězství to však bylo naposled a po zbytek utkání tahali hráči v červených dresech za kratší konec provazu. Bohuničtí si vybudovali do poslední směny dvou bodový náskok, který se jim v nervózní páté směně sice nepodařilo udržet, ale k celkovému vítěztví 10:9 nakonec postačoval. Doudeeni si tak odnesli z víkendu plný počet bodů a jsou po dvou kolech v čele prvoligové tabulky. Boskovice si spravily chuť na závěr dne vítězstvím nad Dragons 11:7.

Druhou část prvoligového utkání obstarala pořadatelsky Břeclav, která hned na úvod dne zvítězila s SHL Brno 13:7. Brněnskému týmu nepomohl k lepšímu výsledku ani Martin Kučera, který v prvním kole chyběl.

Jeho pomoc nebyla dostatečná ani s aktuálními mistry z Dobré Vody. S tou SHL prohrálo těsně 8:10. Poměrně velkou porci zápasů na své poměry odehrál Adam Svoboda, který si zahrál 10 zápasů stejně jako jeho ostatní spoluhráči. Dobrá Voda totiž přijela na pány pouze v pěti.

B.O.S Teamu se nepodařilo navázat na vítězství s SHL Brno. S Dobrou Vodou prohráli domácí vysoko 5:16. Nutno podotknout, že na soupisce B.O.S. Teamu se objevil i Aleš Tichavský. K odvrácení prohry to však nestačilo.

Podobné

Copyright © All rights reserved Doudeen Team. | Newsphere by AF themes.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com