DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Materiál

Pro všechny naše projekty vybíráme materiály, které si zachovají dlouhodobost. Vzhledem k tomu, že na všechny naše stavební činnosti poskytujeme záruku, nemůžeme si dovolit vybírat materiál, který nesplní požadavky na dlouhou výdrž a snadnou údržbu. Získané zkušenosti práce s materiálem konzultujeme se zákazníkem individuálně, dle jeho potřeb.

Osvědčení

Pro co nejlépe odvedenou práci se seznamujeme s novými technologickými postupy, které zaručují, že výsledná kvalita práce bude vždy odpovídat moderním trendům přičemž si zachová kvalitu, cenovou dostupnost a dlouho životnost. Všechny získané certifikáty si můžete prohlédnout na našich stránkách.

Čas

Velice si uvědomujeme, že je pro Vás důležitá i doba provádění jednotlivých stavebních prací. Vždy se snažíme, aby veškeré činnosti probíhaly v co nejkratším čase a při tom byla zachována tolik potřebná kvalita. Na základě konzultace technologických postupů jsme tak zákazníkovi schopni určit dobu, za kterou předáme jeho zadání dokončené. 

Cena

Jsme společnost složená z českých řemeslníků. Cena provedení všech našich činností se cenově liší dle použitých materiálů a náročnosti daného projektu. Cenovou nabídku konzultujeme na místě přímo s Vámi. Za naše výjezdy k Vám si neúčtujeme cestu. Ctíme osobní návštěvu, abychom si mohli prohlédnout daný projekt z důvodu správného ocenění a zvolení stavebního procesu.

Poradenství

Zednictví Franěk před každou provedenou zakázkou konzultuje provedení práce, aby byla zajištěna co nejlépe konečná zákazníkova představa. Navíc jsou pečlivě vybírány všechny materiály. To z toho důvodu, že na naši práci poskytujeme dlouholetou záruku. Položku poradenství nenajdete na našich fakturách.